Ana sayfa

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Fabrika turu

Sertifika
Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar
Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Beyaz kraft kağıdı sipariş etmek için çok iyi bir deneyim, Mükemmel iletişim ve süper hızlı cevap .. Ve nakliye gerçekten daha hızlıydı

—— Fernando Soot

Çok güzel beyaz baskı kağıdı, çok iyi beyazlık. Yine bu şekilde satın alacağım.

—— Samrad Chamannchi

Bu istediğim gibi, çok güzel bir saman kağıt rulosu. Fiyatı çok iyi.

—— AFZAL FEROZRE

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  • Üretim hattı
   bmpaper
   bmpaper
   GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.
   GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.
   GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.
   bmpaper
   Giriş
   1. Yıllık 2,5 milyon ton üretim kapasitesine sahip en büyük kaplamalı kağıt fabrikası
   2. Voith ve Mesto'dan üretilen 3 gelişmiş ağaçsız kaplamalı kağıt üretim hattı ile.
   3. 275 000 KW'lık bir elektrik santraline sahip, öğütülmüş bir kalsiyum karbonat plakası, atık su
   arıtma tesisi ve iki 45.000DWT rıhtım.
   4. Toplam yatırım 3,68 milyar.
   5. ISO14001 ile 1.5 milyardan fazla çevre koruma yatırımı ve ISO9001 vb.
  • OEM / ODM

   Farklı kağıt ve mukavva türlerine göre OEM ve ODM işini destekliyoruz.

   BMpaper, yüksek kaliteli profesyonel teknisyenlere ve gelişmiş modern üretim ekipmanlarına sahiptir. Ürünlerin tümü uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünyadaki farklı pazarlarda büyük beğeni topluyorlar. İyi donanımlı tesisleri ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolü toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.
   Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün müşteri hizmetlerimizin sonucu olarak, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Batı Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı kazandılar.
   Platform, daha iyi adapte edilen ve gelişen yeni aşamalı Çin ürünleri işinde derinlemesine kökleşecek.

  • Ar-Ge

   2005 yılında kurulan şirketin Ar-Ge merkezi, 2006 yılında İl Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yetkilendirilen İl Mühendisliği Teknik Ar-Ge Merkezi unvanını kazandı ve 2009 yılında Mühendislik Teknolojisi Araştırma Merkezi testini geçti. m2 ve 10 milyon RMB'lik bir yatırım olan Ar-Ge merkezi, yeni ürün ve teknolojinin geliştirilmesi, tanıtılması, sindirimi ve emilimi ile uğraşmaktadır. Amerika, İsveç, Hollanda'dan merkez, uluslararası ileri düzeyde test aletleri ve ekipmanları sunmaktadır. Merkez, mühendislik koşullarına ilişkin test koşullarına ve temel olanaklara sahiptir, yetenekli ve deneyimli mühendislik teknolojisi kullananlar için uzmanlar kullanır, yeni kalite, yeni teknik, kâğıt yapımı teknolojisi araştırma ve tasarım temeli ve araştırma bulgularının ticarileşmesinde bol geçmiş ve deneyim sahibi olur ve kapsamlı mühendislik teknolojisini üstlenir testleri.
   GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.
   Merkez kolejlerden, üniversitelerden ve bilimsel araştırma enstitüsünden uzman ve profesörlerden oluşan uzman rehberlik komitesi oluşturur. Komite, ilgili mühendislik teknolojik araştırma ve geliştirme planlamasının yıllık planını gözden geçirmek, ürün AR&GE, test ve pilot test programlarını değerlendirmek ve bilimsel araştırmanın geliştirilmesinde aktif rol oynayan yeni ürünlerin pazarlama bilgilerinin teknik ve ekonomik danışmanlığını sağlamaktan sorumludur. Merkezin yeteneği ve seviyesi.

   Merkezin yetenek akış istasyonu ve yarı zamanlı personel eğitim organizasyonu var, yabancı teknolojik uzmanlar, ulusal ve uluslararası kolejlerden kıdemli üniversiteler, üniversiteler ve bilimsel araştırma enstitülerinden düzenli olarak teknik değişim konferansı ve eğitim düzenlemeye davet ediyor. Dışarıdan, merkez, bilimsel araştırma bulgularının sindirimini, emilimini, güncellenmesini, ticarileşmesini ve standartlaştırılmasını, kurumsallaştırılmasını ve rutinleştirilmesini etkin ve hızlı bir şekilde teşvik ederek yetenek ve teknik değişim sağlar.
   GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.
İletişim bilgileri
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. Martin

Tel: 86--02029051826

Faks: 86-20-87836757

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)