Ana sayfa

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. İletişim bilgileri

Sertifika
Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar
Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Beyaz kraft kağıdı sipariş etmek için çok iyi bir deneyim, Mükemmel iletişim ve süper hızlı cevap .. Ve nakliye gerçekten daha hızlıydı

—— Fernando Soot

Çok güzel beyaz baskı kağıdı, çok iyi beyazlık. Yine bu şekilde satın alacağım.

—— Samrad Chamannchi

Bu istediğim gibi, çok güzel bir saman kağıt rulosu. Fiyatı çok iyi.

—— AFZAL FEROZRE

Ben sohbet şimdi

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

Adres : No.3766, Huangpu EastRoad,. Huangpu Bölgesi, Guangzhou City, Çin
Fabrika adres : B Binası, Jinhao Endüstri Parkı, No.15 Guangshen NorthRoad, Huangpu Bölgesi, Guangzhou, Çin
WorkTime : 9:00-18:00(Beijing Saat)
İş telefonu : 86--02029051826(Çalışma Zamanı)   86--13538883291(Çalışma dışı zaman)
Faks : 86-20-87836757
Bize ulaşın :
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
(0 / 3000)

İlgili kişi : Mr. Martin
İş unvanı : International trade department
İş telefonu : +86-135 3888 3291
Skype : Janebmpaper
WeChat : +86-135 3888 3291
E-posta : bmpaper@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lynn
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lynn@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Daisy
İş unvanı : International trade department
E-posta : Daisy@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Nicole
İş unvanı : International trade department
E-posta : Nicole@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lilium
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lilium@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lily
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lily@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Ms.Elina
E-posta : Elina@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Cate
E-posta : Cate@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. helen
E-posta : helen@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Sherry
İş unvanı : International trade department
E-posta : Sherry@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Yisa
İş unvanı : International trade department
E-posta : Yisa@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lucky
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lucky@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lin
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lin@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Lucy
İş unvanı : International trade department
E-posta : Lucy@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Michelle
İş unvanı : International trade department
E-posta : Michelle@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Elibby
İş unvanı : International trade department
E-posta : Elibby@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Summer
İş unvanı : International trade department
E-posta : Summer@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Shirly
İş unvanı : International trade department
E-posta : Shirly@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Jane
İş unvanı : International trade department
E-posta : Jane@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Cindy
İş unvanı : International trade department
E-posta : Cindy@bmpaper.com
İlgili kişi : Ms. Kate
E-posta : Kate@bmpaper.com
İletişim bilgileri
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. Martin

Tel: 86--02029051826

Faks: 86-20-87836757

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)