Mesaj gönder
Ana sayfa

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Fabrika turu

Sertifika
Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar
Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Beyaz kraft kağıdı sipariş etmek için çok iyi bir deneyim, Mükemmel iletişim ve süper hızlı cevap .. Ve nakliye gerçekten daha hızlıydı

—— Fernando Soot

Çok güzel beyaz baskı kağıdı, çok iyi beyazlık.

—— Samrad Chamannchi

Bu istediğim gibi, çok güzel bir saman kağıt rulosu. Fiyatı çok iyi.

—— AFZAL FEROZRE

Bu çok güzel bir saman kağıt, tam da istediğim şey.

—— Bay Lester

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  • Üretim hattı
  •  
   Giriş
    
   1. Yıllık 2,5 milyon tonun üzerinde üretim kapasitesine sahip en büyük kuşe kağıt fabrikası
    
   2. Voith ve Mesto'dan 3 gelişmiş ahşap içermeyen kuşe kağıt üretim hattı ile.
    
   3. 275000 KW'lık bir elektrik santrali, öğütülmüş kalsiyum karbonat plakası, atık su bulundurun
   arıtma tesisi ve 45.000DWT'lik iki rıhtım.
    
   4. Toplam yatırım 3.68 milyar.
    
   5. ISO14001 ile 1,5 milyardan fazla çevre koruma yatırımı ve ISO9001 vb.
    
   bmpaper
    
    
  • OEM / ODM

   Farklı kağıt ve karton türlerine dayalı OEM ve ODM işini destekliyoruz.

   BMpaper yüksek kaliteli profesyonel teknisyenlere ve gelişmiş modern üretim ekipmanlarına sahiptir.Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.İyi donanımlı tesisleri ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolü toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.
   Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimiz sonucunda, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Batı Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı elde ettiler.
   Platform, yeni aşama Çin ürünleri işine derinlemesine kök salacak, daha iyi uyarlanacak ve gelişecek.

    

  • Ar-Ge

   2005 yılında kurulan Ar-Ge merkezi, 2006 yılında İl Bilim ve Teknoloji Dairesi tarafından yetkilendirilen İl Mühendislik Teknik Ar-Ge Merkezi unvanını kazanmış, 2009 yılında Mühendislik Teknolojileri Araştırma Merkezi testini geçmiştir. 1.000 inşaat alanı ile m2 ve 10 milyon RMB'lik bir yatırım olan Ar-Ge merkezi, yeni ürün ve teknolojinin geliştirilmesi, tanıtılması, sindirilmesi ve benimsenmesi ile ilgilenmektedir.Merkez, Amerika, İsveç ve Hollanda'dan uluslararası düzeyde gelişmiş test cihazları ve ekipmanları sunar.Merkez, mühendislik teknolojisi için test koşullarına ve temel tesislere sahiptir, yetenekli ve deneyimli mühendislik teknolojisinden vazgeçenler istihdam eder, yeni kalite, yeni teknik, kağıt yapımı teknolojisi araştırma ve tasarım temeli ve araştırma bulgularının ticarileştirilmesinde bol arka plan ve deneyime hakimdir ve kapsamlı mühendislik teknolojisini üstlenir. testleri.

   GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
    

   Merkez, kolejlerden, üniversitelerden ve bilimsel araştırma enstitüsünden uzmanlar ve profesörlerden oluşan uzman rehberlik komitesi kurar.Komite, ilgili mühendislik teknolojik araştırma ve geliştirmesinin yıllık planlamasını gözden geçirmek, ürün Ar-Ge'yi, test ve pilot test programlarını değerlendirmek ve bilimsel araştırmanın geliştirilmesinde aktif bir rol oynayan yeni ürünlerin pazarlama bilgilerini, teknik ve ekonomik danışmayı sağlamaktan sorumludur. merkezin yeteneği ve seviyesi.


   Merkezin kendi yetenek akış istasyonu ve yarı zamanlı personel eğitim organizasyonu vardır, yabancı teknoloji uzmanlarını, ulusal ve uluslararası kolejlerden, üniversitelerden ve bilimsel araştırma enstitülerinden üst düzey yetenekleri düzenli olarak teknik değişim konferansı ve eğitim düzenlemeye davet eder.Dışarıdan merkez, bilimsel araştırma bulgularının özümsenmesini, özümsenmesini, güncellenmesini, ticarileştirilmesini ve standartlaştırılmasını, kurumsallaştırılmasını ve rutin hale getirilmesini verimli ve hızlı bir şekilde teşvik ederek yetenek ve teknik alışverişi sağlar.

   GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
İletişim bilgileri
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. Martin

Tel: +86-135 3888 3291

Faks: 86-20-87836757

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)