Ana sayfa

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. şirket Profili

şirket Profili

 

2005 yılında kurulan Guangzhou bmpaper, 2005 yılından beri ISO14001, 9001, SGS, FDA FSC vb. İle önde gelen bir kağıt fabrikasıdır. Esas olarak ofset kağıdı, yazı kağıdı, c1s c2s parlak kağıt, sanat kağıdı, mat kağıt, kanepe kağıdı, dubleks karton , fildişi tahtası, plotter kağıdı, kraft liner panosu, test astarı, gri tahta, haber baskı kağıdı vb.

 

Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. şirket Profili 0

 

2005 yılında kurulan BM Paper, kağıt ve karton üretim ve pazarlamasını entegre eden, hızla büyüyen bir kuruluştur.On yıllık çaba ve geliştirmeden sonra, şimdi Çin'in önde gelen karton üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri haline geldik.Çin'deki birçok güçlü araştırma enstitüsü ile her zaman çok nazik bir ilişki sürdürüyoruz, Kağıt ve karton pazarında yurtiçi ve yurtdışında yüksek itibar kazanıyoruz.

 

 

Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. şirket Profili 1Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. şirket Profili 2

 

Fabrikamız, endüstriyel kağıt, kültürel kağıt ve giysi kağıdı dahil olmak üzere Çin'deki çoğu kağıt ve karton türünü formüle etmeye odaklanmaktadır.Profesyonel üretim tesisleri ile beyaz yazı kağıdı, jumbo rulo kağıt, ofset baskı kağıdı, kaplamasız odunsuz kağıt, sarma kağıdı rulosu, gıda sınıfı beyaz kraft kağıdı, kraft liner kağıdı, parlak sanat kağıdı, mat gibi ana kağıt ve kartonları yapabiliyoruz. kağıt, kaplamalı dubleks panosu, gri kağıt tahtası, lwc kağıdı, plotter kağıt rulosu, C1S sanat kağıdı, C2S sanat kağıdı, karton.vb. Ürettiğimiz ürünler neredeyse Çin'de üretilebilen kağıt fabrikalarının çoğunu kapsıyor.Biz çok profesyoneliz ve daha az miktara doğrudan ihtiyaç duyan müşteriler için kullanılabilecek çeşitli daha az ve küçük profesyonel ambalajlama konusunda tam deneyime sahibiz.Bazı kağıtlarımız, bazı ülkelerde pazara liderlik ediyor.Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre ürünlerimizi çeşitli ambalaj türlerinde tedarik edebiliyoruz.Şu anda dünya çapında 60'a yakın ülke ve bölgeye ihraç edilen 50'den fazla çeşit kağıt ve karton üretmekteyiz.

Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. şirket Profili 3

 

BM kağıt, denizaşırı müşteriler için hizmetten sorumlu özel bir profesyonel departmana sahiptir.BMpaper'da kalite ve hizmet her zaman en önemli husustur.Talep üzerine temin edilebilen veriler ve örnekler dahil olmak üzere tam hizmet seti sağlıyoruz.

 

BM gazetesinin misyonu: "Yeşil dünyaya odaklanın, dünya çapında kağıt ve kartona hizmet edin";

İlkemiz: '' Dürüstlüğü Koruyun, İlerleyin, Dünyaya Hizmet Edin ''.Müşterilerimize en iyi hizmeti ve en rekabetçi fiyatları yüksek kaliteli ürünlerle sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Müşterilerimizi ve pazarı sarma şeklimizdir.

 

Şans ve tam alan göz önüne alındığında, size tüm avantajlarımızı gösterir ve birlikte büyümemize izin veririz.Güveniniz ve mükemmel hizmetimiz sayesinde değerli şirketinizle uzun vadeli ve dostane iş ilişkileri kurabileceğimize inanıyoruz.


Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. şirket Profili 4

 

kraft paper

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • 2005 BM kuruldu
  • 2006 ISO14001’i Obtianed. ayrıca ISO9001 aldı.
  • 2007 BMteam'in kuruluşu.
  • 2007,% 70’lik çarpıcı bir gelir artışı sağladı, lider yerli hizmet sağlayıcı oldu
  • 2007 yeşil ortak oldu.
  • 2008 şimdiye kadar hızlı gelişme devam ediyor
Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. şirket Profili Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. şirket Profili Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. şirket Profili
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : BM

No. Çalışanları : 1000~2000

Yıllık satış : 500-1000million

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar