Ana sayfa

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

şirket Profili
2005 yılında kurulan BM Paper, kâğıt ve karton üretim ve pazarlamasını birleştiren hızlı büyüyen bir kuruluştur. On yıllık çaba ve gelişimin ardından, şimdi Çin'in önde gelen karton üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olduk. Çin'deki birçok güçlü araştırma enstitüsü ile her zaman çok nazik bir ilişki sürdürüyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında Kağıt ve karton pazarında yüksek üne sahibiz.

Fabrikamız, Çin'de endüstriyel kağıt, kültürel kağıt ve giysi kağıdı gibi pek çok türde kağıt ve kartonu formüle etmeye odaklanmaktadır. Profesyonel üretim tesisleri ile beyaz kağıt, jumbo rulo kağıt, ofset baskı kağıdı, kaplanmamış tahtasız kağıt, kağıt rulo, gıda sınıfı beyaz kraft, kraft liner, parlak sanat kağıdı, mat kağıt, kaplamalı çift taraflı tahta, gri kağıt tahta, lwc kağıt, çizici kağıt rulosu, C1S sanat kağıdı, C2S sanat kağıdı, karton. Ürettiğimiz ürünler, neredeyse Çin'de üretilebilecek kağıt fabrikalarının çoğunu kapsıyor. Çok profesyoneliz ve doğrudan daha az miktarda ihtiyacı olan müşteriler için kullanılabilecek daha az ve küçük profesyonel ambalaj çeşitlerinde tam deneyime sahibiz. Makalelerimizden bazıları bazı ülkelerde pazar lideridir. Müşterilerimizin isteğine göre ürünlerimizi çeşitli ambalajlarda tedarik edebiliyoruz. Şimdi, dünya genelinde yaklaşık 60 ülkeye ve bölgeye ihraç edilen 50'den fazla tür kağıt ve karton üretiyoruz.

BM gazetesi, denizaşırı müşteriler için hizmetten sorumlu özel bir profesyonel departmana sahiptir. BMpaper’da kalite ve hizmet her zaman en önemli husustur. İstek üzerine temin edilen veriler ve örnekler dahil olmak üzere tam bir servis seti sunuyoruz.

BM gazetesinin misyonu: "Yeşil dünyaya odaklanın, dünya çapında kağıt ve kartonlara hizmet verin";

İlkemiz: '' Bütünlüğü Tut, Önde Ol, Dünyaya Hizmet Ver ''. Müşterilerimize yüksek kalitede mallarla en iyi hizmeti ve en rekabetçi fiyatları sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Müşterilerimizi ve pazarımızı sarmanın yolu budur.

Şans ve geniş alan göz önüne alındığında, size tüm avantajlarımızı gösterip birlikte büyümemize izin veririz. Güveniniz ve mükemmel hizmetimiz nedeniyle saygın şirketinizle uzun vadeli ve dostane bir iş ilişkisi kurabileceğimize inanıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • 2005 BM kuruldu
  • 2006 ISO14001’i Obtianed. ayrıca ISO9001 aldı.
  • 2007 BMteam'in kuruluşu.
  • 2007,% 70’lik çarpıcı bir gelir artışı sağladı, lider yerli hizmet sağlayıcı oldu
  • 2007 yeşil ortak oldu.
  • 2008 şimdiye kadar hızlı gelişme devam ediyor
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : BM

No. Çalışanları : 1000~2000

Yıllık satış : 500-1000million

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Sertifikalar